468×60
468×60

“Підтримка бійців наближає нашу Перемогу”,- заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Ігор Сидорук

Аби підтримати бойовий дух бійців роти поліції особливого призначення та об’єднаної штурмової бригади “Лють”, які несуть службу на сході України, їх провідав заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Ігор Сидорук.

Полковник поліції завіз хлопцям необхідні для служби й проживання речі та медикаменти. Передав Ігор Сидорук й технічне обладнання, яке допоможе нашим бійцям виявляти та знищувати окупантів.

“Поліцейські захищають наші землі від ворога. Вони патрулюють та тримають оборону на блокпостах, виявляють та затримують не лише злочинців, але й ворогів та колаборантів. Кожен з них прагне очистити Україну від окупантів та повернути мир та спокій. – каже Ігор Сидорук.- Умови важкі, але хлопці не скаржаться, бо виконують свій обов’язок – захищають українців та власні родини”.

Ігор Сидорук подякував бійцям за службу і вручив їм відзнаки від імені голови Національної поліції Івана Вигівського, керівника ГУНП в Тернопільській області Сергія Зюбаненка та очільника військової адміністрації краю Володимира Труша.

Схожі статті