468×60
468×60

Дотримуватися комендантської години та повідомляти про зачинені під час повітряної тривоги укриття закликають поліцейські жителів краю

thumb_97646_800_600_0_0_autoПравоохоронці щоденно стежать за дотриманням комендантської години закладами громадського харчування, торгово-розважальними центрами та нічними клубами. Також посилено здійснюють нагляд за безпекою дорожнього руху у нічний період.

У Тернополі мобільні групи до складу яких входять працівники Тернопільського райуправління поліції, муніципальної інспекції та управління патрульної поліції проводять перевірки та профілактичні бесіди з адміністраціями закладів щодо заборони роботи в період комендантської години.

Від початку червня в обласному центрі поліцейські зафіксували близько десяти порушень у роботі таких суб’єктів господарювання, зокрема кафе, ресторани працювали після 23-ої години. Вирішується питання про притягнення власників закладів до адміністративної відповідальності.

Також непоодинокі випадки, коли під час комендантської години правоохоронці виявляють нетверезих водіїв. На них складають адмінпротоколи за ст. 130 КУпАП.

З 27 червня на засіданні Ради оборони Тернопільщини прийнято рішення про збільшення кількості поліцейських патрулів на вулицях населених пунктів області. Основна мета: профілактика правопорушень, перевірка роботи укриттів та безперешкодний доступ до них людей під час ракетної небезпеки.

Працівники поліції закликають громадян повідомляти на лінію 102 про закриті під час повітряної тривоги укриття, а також, якщо такі місця використовують не за призначенням. Отримавши таке повідомлення, оператор гарячої лінії зв’яжеться з відповідальною особою, яка закріплена за укриттям, аби громадяни цілодобово мали безперешкодний доступ до сховищ. За кожним фактом неналежної роботи укриттів буде проведена відповідна перевірка.

Нагадуємо, що комендантська година на Тернопільщині триває з 00:00 до 05:00. У цей період заборонено перебувати на вулиці та у громадських місцях, а також їздити на авто без спеціальних перепусток.

Схожі статті