![347236062_948997452972575_92446673012674067_n](http://dosie102.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/347236062_948997452972575_92446673012674067_n-250x140.jpg)
Невідомий чоловік вкрав зі спеціалізованого магазину мотокосу, вартістю понад 5 тисяч гривень та кинувся втікати. Уникнути відповідальності злодію не вдалося: на вулиці його спіймали. Особу злодія встановили, ним виявився 28-річний місцевий мешканець.
Зловмисника затримали згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Крадене майно поліцейські у нього вилучили.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.