468×60
468×60

Шахрай представився працівником банку і зняв гроші з картки пенсіонера

bankВам телефонують нібито із банку і повідомляють, що вашу картку заблоковано, просять пройти ідентифікацію, підтвердити дані. Запам’ятайте –  це одна із схем шахрайства.  У випадку отримання такого дзвінка, негайно припиняйте розмову.

Самого від такої афери потерпів 65-річний житель Борщівського району. До нього зателефонував незнайомець, який представився працівником банку і сказав, що картка пенсіонера заблокована. Для її розблокування чоловіку необхідно було назвати представнику фінустанови код, який надійшов на його мобільний телефон.  Потерпілий все виконав і після цього з його рахунку зникло понад 2500 гривень.

Правоохоронці встановлюють особу зловмисника. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За це передбачено покарання включно до обмеження волі на строк до трьох років.

Аби запобігти такому виду злочину, співробітники поліції радять завжди перевіряти інформацію і переконатися в її правдивості. Запам’ятайте: співробітники банку ніколи не телефонують до своїх клієнтів і не намагаються вивідати особисті дані «електронних гаманців».

Схожі статті