468×60
468×60

На Тернопільщині випускають злочинців

zona205 осіб звільнили від початку року на Тернопільщині з місць позбавлення волі. Ув’язнені покинули стіни в’язниць та СІЗО відповідно до “закону Надії Савченко”.

Серед тих, хто відбував покарання, а зараз попав під так-звану амністію, злочинці різних категорій. Найбільше серед них в нашій області це – крадіїв та грабіжників.

Вийшли з-за ґрат і засуджені за статтями 187 ККУ – розбій, шестеро за умисне заподіяння тяжких та особливо тяжких тілесних ушкоджень, 289 відбували покарання за незаконне заволодіння транспортним засобом. Є серед звільнених на Тернопільщині і ті, хто сидів за умисне вбивство.

Серед звільнених 14 ув’язнених, які з моменту виходу на волю за “законом Савченко”, вчинили злочини повторно. Більшість з них – невеликої та середньої ступені тяжкості.

За словами правоохоронців, частина тих, хто звільнився, уже прибули за місцем проживання та стали на облік. Проте це зробили не усі. Наразі поліцейські встановлюють місце перебування колишніх ув’язнених, перевіряють родичів та друзів, аби зареєструвати у своїй базі ще “вчорашніх” злочинців.

Нагадаємо, “закон Савченко” передбачає зарахування одного дня попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

Схожі статті