468×60
468×60

Необережне поводження з вогнем – причина пожеж та смертей!

pogegaШестеро людей загинуло від початку року на Тернопільщині у пожежах. Основна причина – необережне поводження з вогнем. Від початку року правоохоронці зафіксували в області 35 пожеж.

Найпоширенішими причинами займань з летальними наслідками є необережне поводження самих загиблих з вогнем; куріння в ліжку, порушення правил обладнання та експлуатації електроустановок і печей.

Біди можуть завдати звичайні сірники, якщо користуватися ними недбало або підпалювати біля легкозаймистих матеріалів чи рідин.

Чималу загрозу становлять курці. Статистика свідчить, що 85% усіх загиблих і травмованих у вогні – це особи, які палили у ліжку в стані алкогольного сп`яніння.

Необхідно бути уважним під час користування свічками. Забороняється закріпляти їх на столах, на паперових коробках, на стільцях чи підвіконні, використовуючи розтоплений віск чи стеарин, адже у разі якщо свічка впаде чи догорить, вона може спричинити пожежу. Дуже небезпечно використовувати свічки на горищах, у коморах, у тісних приміщеннях, де може загорітися павутиння, пил, папір, речі, що тут зберігаються. У цих випадках слід користуватися ліхтарем.

Надзвичайної обережності у користування вимагають газові прилади. У разі виявлення в приміщенні запаху газу слід негайно припинити користування газовим приладом, не можна запалювати сірників, палити, вмикати в мережу електроприлади. Необхідно відкрити вікна і викликати аварійну газову службу.

Правоохоронці звертаються до мешканців краю дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, бути пильними та обережними, берегти своє життя та оточуючих вас людей.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *