468×60
468×60

Будьте обережні! Телефонні шахраї, представляючись працівниками банку, обкрадають рахунки тернополян

telefonВ області активізувалися телефонні шахраї. Представляючись працівниками банку, телефонують до людей і різними способами виманюють у них персональні дані карткових рахунків. За допомогою таких махінацій зловмисникам вдається зняти гроші з чужих карток.

Практично щодня до правоохоронців надходять заяви від краян, які потерпіли від такого роду афер. Лише за минулу добу двоє мешканок Тернополя після спілкування нібито з банківськими працівниками втратили з карток майже по 2 тисячі гривень.

Розкрити такого роду шахрайства доволі складно. Зловмисники, які вчиняють афери із банківськими картками, роблять свою справу швидко. Допоки потерпілий виявить, що його ошукали, гроші уже безслідно зникають з його рахунку.

Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, міліціонери радять буди уважними. Працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. Коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть за номером банку.

Ніколи не повідомляйте свої персональні дані телефоном. Особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку.

Намагайтеся контролювати свої особисті дані, які розміщені в соціальних мережах. Видаліть, на ваш погляд, усю небезпечну інформацію.
Ніколи і ні за яких умов не виконуйте з банкоматом дії, які вам диктує по телефону незнайомець.
Якщо ви підозрюєте шахрайство – блокуйте свій рахунок.

Схожі статті