468×60
468×60

На Тернопільщині розпочалася операція «Літо-2015»

dityЗ 1 червня на території Тернопільщини, як і по всій Україні, стартували загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи “Літо-2015”. Триватиме операція до 31 серпня.

Основна мета заходів – забезпечення безпечного відпочинку дітей, попередження вчинення ними і стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі у період літнього оздоровчого сезону.

Впродовж літніх канікул співробітники кримінальної міліції у справах дітей спільно з відповідними службами стежитимуть, як проводять свій вільний час школярі. Правоохоронці перевірятимуть дорослих, які втягують підлітків у пияцтво, азартні ігри, наркоманію та використовують малолітніх для заняття жебрацтвом.

Зусилля міліціонерів також будуть спрямовані на виявлення та документування фактів продажу дітям алкогольних і тютюнових виробів. Під особливим контролем перебуватимуть ті заклади торгівлі, які розташовані поблизу місць дозвілля та відпочинку. Правоохоронці регулярно перевірятимуть й заклади розваг щодо недопущення перебування там дітей довше дозволеного часу.

Безпека дітей на дорогах теж в полі зору правоохоронців. Часто діти, захоплені грою, не помічають, як опиняються на проїжджій частині, а це, в свою чергу, може спровокувати небезпечну ситуацію.

Напередодні літніх канікул працівники кримінальної міліції у справах дітей провели профілактичні бесіди в загальноосвітніх навчальних закладах. Правоохоронці наголосили дітям на дотриманні правил дорожнього руху, нагадали основні правила безпечної поведінки під час канікул.

Схожі статті