468×60
468×60

Комісійне обстеження автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів завершилося

1Заходи по проведенню весняного комісійного обстеження автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів тривали на території області з 23 березня по 19 квітня.

До складу комісій, які проводили обстеження, входили представники служб автомобільних доріг, облавтодору, підрозділів УДАІ МВС України в області, Укрзалізниці.

Мета комісії – визначити необхідний обсяг ремонтних робіт та вжиття заходів щодо ліквідації недоліків в експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі.

При проведенні обстежень зверталася увага на покриття доріг — наявність на них ямковості, осідань, колійності, на стан узбіч, смуг відведення, придорожніх територій, тротуарів, технічні засоби організації дорожнього руху, зовнішнє освітлення тощо. Перевірялося і облаштування залізничних переїздів, насамперед тих, через які здійснюється автобусний рух.

Особлива увага приділялася аварійно-небезпечним ділянкам, місцям концентрації ДТП. Там перевірялася наявність та відповідність знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху, а також проводився демонтаж дорожніх знаків, які вводили необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.

Як розповів начальник сектору ОДР УДАІ Богдан Завалецький, за результатами обстежень комісія визначить обсяги першочергових робіт з ліквідації виявлених недоліків, підготовки доріг загального користування до експлуатації у літній період.

По недоліках в утриманні автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів працівники Державтоінспекції вже склали 26 протоків та видано 60 вимог ДАІ на їх усунення.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *