468×60
468×60

Он-лайн сутенерство виявилося шахрайською схемою 17-річного студента з Тернополя

kompВід трьох до восьми років позбавлення волі загрожує 17-річному студенту одного з тернопільських коледжів.

Як розповів начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю обласної міліції Георгій Кондратюк, неповнолітній зареєструвався у різних соціальних мережах під вигаданими іменами. Спілкування підтримував здебільшого з чоловіками. Студент представлявся сутенером і повідомляв, що на нього працює десять дівчат, які за гроші виконають будь-які сексуальні фантазії клієнта. Охочим до таких пропозицій у домовлений час призначав зустріч на залізничному чи автовокзалі, де, як запевняв, на них вже чекатиме «товар».

На зустріч з майбутньою жертвою не приходив. Натомість у телефонному режимі вимагав перерахувати завдаток, мовляв, аби переконатися у платоспроможності.
Чоловіки через платіжні системи перекидали по двісті гривень. Що стали жертвою шахрайства потерпілі зрозуміли лише тоді, коли з сутенером зникав зв’язок.

Зі слів Георгія Кондратюка, «віртуального сутенера» вдалося вичислити. У нього вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, платіжні картки. Підозрюваному висунуто обвинувачення у порушенні частини третьої статті 190 Кримінального кодексу – шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Санкція статті передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі.

Схожі статті