468×60
468×60

В органах внутрішніх справ розпочався черговий етап люстрації

1В органах внутрішніх справ області, як і по всій Україні, відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади», розпочався черговий етап перевірки. Триватиме він з березня по травень.

Т.в.о начальника УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол підписав відповідний наказ про початок проведення люстрації в органах внутрішніх справ області. Згідно із ним визначаються терміни і порядок виконання процедури перевірки.

Відповідно до Закону, люстраційна перевірка буде проводитися стосовно першого заступника начальника обласної міліції та його заступників, керівництва міськрайвідділів області, начальників структурних підрозділів та галузевих служб УМВС.

Відповідальність за проведення перевірки покладено на управління кадрового забезпечення обласної міліції. Особи, які підпадають під проведення перевірки, повинні подати відповідну заяву до управління кадрового забезпечення. Відтак щодо них розпочнеться перевірка в рамках тих процедур, які передбачені законом. Разом із заявою особи подають копію свого паспорта та декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік.

Даний пакет документів співробітники управління кадрового забезпечення надсилають до органів, які уповноважені проводити перевірку. За її результатами будуть прийняті відповідні рішення.

Схожі статті