468×60
468×60

Продаж піротехніки під контролем правоохоронців

salutЗ метою профілактики незаконного обігу піротехнічних виробів, захисту громадян від травмування, співробітники тернопільської міліції напередодні новорічно-різдвяних свят проведуть заходи щодо виявлення фактів незаконної торгівлі піротехнікою.

Відповідно до пункту 7.9 Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів, їх продаж на ринках забороняється.

Реалізація піротехніки здійснюється через спеціалізовані підприємства торгівлі та спеціалізовані відділи (секції) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, приміщення яких обладнані згідно з вимогами охорони праці, пожежної безпеки та відповідають технічним, санітарно-гігієнічним, технологічним нормам і правилам. Крім того, діяльність, пов’язана з виготовленням і торгівлею піротехнічними засобами, підлягає ліцензуванню.

Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за порушення порядку виробництва, зберігання перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів (ст. 195-6).

Нагадують працівники міліції і про те, що виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про тимчасове обмеження використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів на час проведення антитерористичної операції на сході України. У зв᾿язку з цим, в обласному центрі обмежується використання в закладах ресторанного господарства, торгівлі, побутового обслуговування та розважального бізнесу салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів при проведенні дискотек, святкувань, інших масових заходів.

Схожі статті