468×60
468×60

Обставини масового отруєння мешканців Тернопільщини встановлюють правоохоронці

20 осіб віком від 18 до 50 років з ознаками харчового отруєння звернулося за допомогою в період з 13 по 17 грудня в Тернопільську комунальну міську лікарню швидкої допомоги №1 .

Серед потерпілих – тернополяни, що проживають у різних мікрорайонах обласного центру та жителі Тернопільського району.

Медиків занепокоїло, що в усіх пацієнтів схожі симптоми – болі в животі та загальна слабкість, висока температура та інше. Про це вони повідомили правоохоронців.

За попередньою інформацією міліціонерів, найімовірніше, люди захворіли після вживання кондитерських виробів виробництва одного із приватних підприємств Шумського району. За словами потерпілих, усі вони вживали торт «Наполеон», тістечка «Картопелька», «Рафаело» та інші здобу даного виробника. Продукцію потерпілі купляли у торгових точках в різних мікрорайонах Тернополя.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за даним фактом. Тривають перевірки продукції іншими компетентними службами.

Правоохоронці звертаються до жителів області бути уважними та не купувати схожі кондитерські вироби. Також закликають власників крамниць проявити сумлінність і перевірити на якість дану продукцію.

Схожі статті