468×60
468×60

Понад тридцять неповнолітніх притягнули правоохоронці Тернопільщини до адмінвідповідальності за час операції «Канікули»

1Впродовж дванадцяти днів в ході спецоперації Канікули” співробітники кримінальної міліції у справах дітей Тернопільщини посилено відстежувала злочини та правопорушення, вчинені щодо дітей та самим неповнолітніми.

За її результатами складено 366 адміністративних протоколів, з них 34 – на неповнолітніх.

Як розповів старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Володимир Пахолків, операція проводилася з метою профілактики вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність під час шкільних канікул.

Впродовж усієї операції співробітники КМСД спільно з відповідними службами стежили за тим, як проводять свій вільний час неповнолітні.
Міліцейська статистика, каже Володимир Пахолків, невтішна. Не усі школярі відпочивали належним чином. Дітей-порушників найчастіше можна було застати за палінням цигарок у заборонених місцях (складено 18 протоколів), розпиванням спиртних напоїв у громадських місцях (виявлено 12 фактів). Дехто із підлітків вчиняв хуліганські дії.

Дорослі теж нехтували своїми обов’язками щодо догляду за дітьми. Так, міліціонери склали 38 адмінпротоколів на батьків за неналежне виконання своїх обов’язків. Були й такі, що пригощали підлітків спиртним або продавали їм алкогольні та слабоалкогольні напої – таких фактів виявлено 8.

Правоохоронці і надалі будуть проводити профілактичну роботу з неповнолітніми. Зустрічатимуться з ними у навчальних закладах, читатимуть лекції на правову тематику, застерігатимуть від протиправного.

 

Схожі статті