468×60
468×60

У вересні поліцейські виявили 36 водіїв таксі, які працювали під час комендантської години без спеціальних перепусток

thumb_131658_800_600_0_0_autoПоліцейські звертаються до громадян не забувати, що на території області з 00:00 до 5:00 діє комендантська. У цей період заборонено перебувати на вулицях без нагальної потреби та спеціальних перепусток, виданих комендатурою Тернопільської обласної військової адміністрації.
Під час комендантської години в обласному центрі працюють мобільні поліцейські групи. Їхні завдання – забезпечення правопорядку, дорожнього руху, виявлення та вилучення з незаконного обігу заборонених предметів та речовин, а також контроль за дотриманням комендантської години.
Особлива увага щодо водіїв, котрі здійснюють пасажирські перевезення. Вони повинні також мати спеціальні перепустки. У вересні поліцейські виявили 36 водіїв таксі, які працювали під час комендантської години без належно оформлених дозволів. Матеріали щодо перевізників-порушників направлено у Державну службу України з безпеки на транспорті.
За систематичні порушення правоохоронці склали адміністративні протоколи на 7 водіїв таксі за частиною 1 статті 164 КУПАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).
Працівники підприємств, які працюють у нічний період, теж повинні окрім документів мати спеціальні перепустки Такі заходи безпеки спрямовані на безпеку жителів краю.
Також не ігноруйте сигнали повітряної тривоги: почули сирену – переходьте в укриття.

Схожі статті