468×60
468×60

Теребовлянські міграційники оформили ID-картку військовому, який перебуває в лікарні

IMG-2cacf9e17707f9f8b1378bab008e10fa-V34-річний військовий з Теребовлянщини отримав важке поранення під час виконання бойового завдання на сході України , там він втратив і свій паспорт . Попереду в бійця тривалий шлях до одужання, а от його документ уже відновили. Для цього чоловіку навіть не довелося покидати лікувальний заклад.
Для відбору необхідних заяв, підтвердження особи, а згодом і для вручення готового документа працівники Теребовлянського відділу УДМС у Тернопільській області здійснювали виїзд у лікарню, де перебуває військовий.
Процедура надання адміністративних послуг особам, які не можуть самостійно пересуватися у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, прописана в п. 36 «Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон», затвердженого постановою КМУ від 7 травня 2014 р. № 152 (зі змінами) та п. 36 постанови КМУ від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України».
Усім нашим пораненим захисникам бажаємо швидкого одужання, а ми подбаємо про документи!

Управління ДМС у Тернопільській області

Схожі статті