468×60
468×60

Понад 150 тисяч гривень втратили троє жителів області, повіривши банківським шахраям

Не довіряти жодному слову про блокування вашого банківського рахунку чи картки, якщо вам про це повідомляють у телефонному режимі особи, називаючи себе співробітниками фінустанови. Чи не щодня ті, хто довірився подібного роду пройдисвітам, втрачають тисячі гривень.

За минулу добу до правоохоронців Тернопільщини звернулися одразу троє потерпілих. У тернополянки невідомі особи викрали з банківського рахунку понад сто тисяч гривень, у жителя Лановеччини – майже п’ятдесят, у ще одної мешканки обласного центру – майже дві тисячі гривень.

Шахрайська пастка, у яку потрапили ошукані, – банальна: телефонний дзвінок з невідомого номера, особа називає себе співробітником банку і розповідає жертві про загрозу втрати коштів. Невідомо чому, але усі троє потерпілих повірили зловмисникам, повідомили паролі та коди банківських карток та рахунків і в результаті реально втратили заощадження.

За усіма фактами поліцейські розпочали кримінальні провадження, кваліфікувавши їх як шахрайства. Проводяться оперативні заходи з метою встановлення зловмисників, проте, як свідчить практика, шансів на повернення коштів потерпілі не мають. Тому перш ніж повідомляти кому попало дані  своїх банківських рахунків та карток, спершу подумайте.

А поради від правоохоронців незмінні: не підтримуйте телефонної розмови з незнайомцями, тим більше, тими, хто називає себе банківськими працівниками, чи працівниками служби безпеки фінустанов;

не довіряйте жодному слову таких людей, проте якщо у вас вже закралися якісь сумніви щодо безпечності ваших грошей, краще підіть до найближчого відділення банку і там все перевірте;

не спокушайтеся на «ведмежі послуги» незнайомців вирішити все і зараз, тим більше, коли справа стосується ваших грошей;

нікому і ніколи не повідомляйте паролів та кодів ваших банківських карток та рахунків, пам’ятайте, справжні працівники банку від вас цього не вимагатимуть.

Схожі статті