468×60
468×60

Тернопільські податківці перевіряють тих, хто має ризики

dfs1Фахівці управління податкових перевірок, трансферного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Тернопільській області провели перевірок на 20,8 відсотка менше, ніж минулого року.

Так, у січні-жовтні 2019 року кількість перевірок склала 259, а минулого року їх було 327. При цьому зросла сума донарахувань на 23,2 млн грн порівняно з січнем-жовтнем 2018 року. За десять місяців цього року порушникам донарахували 79,2 млн грн платежів.

Зокрема, кількість позапланових контрольних заходів скоротилась майже на 46 відсотків: 153 перевірки у цьому році проти 223 минулоріч. Важливо, що рівень узгодження донарахувань склав майже 83 відсотки. Тож до бюджету надійшло 58,6 млн грн платежів.

Варто зауважити, що збільшення нарахувань відбулося у зв’язку з ризикоорієнтованим підходом до вибору платників. Адже для включення їх у графік планових та позапланових перевірок враховується наявність значних ризиків щодо несплати податків та зборів платниками.

До того ж податківці зменшили суб’єктам господарювання  неправомірно задекларовані збитки на суму 60,1 млн грн та неправомірно задеклароване від’ємне значення податку на додану вартість на суму 4,5 млн гривень.

Нагадаємо, що з планом-графіком проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік можна ознайомитись на офіційному порталі ДПС України у розділі «Діяльність», підрозділ «Плани та звіти роботи».

Схожі статті