468×60
468×60

47 повідомлень щодо порушень виборчого законодавства отримали правоохоронці Тернопільщини

policeУсі виборчі дільниці області зачинилися вчасно та без порушень. Упродовж дня до відділів та відділень ГУНП України в Тернопільській області надійшло 47 повідомлень щодо ймовірних порушень вимог виборчого законодавства.

Серед них: відсутність у списках виборців – 12, несвоєчасне відкриття виборчих дільниць – 6, незаконна агітація – 6, непорозуміння із членами ДВК – 5, фотографування на виборчих дільницях – 5, проведення соціологічного опитування – 3.

Працівники поліції отримали одне повідомлення про підкуп виборців у Монастириському районі, проте даний факт не підтвердився. О 17.25 до працівників місцевого відділення поліції зателефонував невідомий і розповів, що в одному із сіл, яке він не міг згадати, невідомі на вході в приміщення дільниці роздають по тисячі гривень і просять проголосувати за одного з кандидатів. Поліцейські встановили особу заявника. Ним виявився – 33-річний мешканець району. Правоохоронці виїхали за його місцем проживання та поспілкувалися з ним. Останній перебував в стані алкогольного сп’яніння та пояснити свої дії не зміг. На порушника поліцейські склали адмінпротокол за двома статтями КУпАП: 178 – поява у громадських місцях у п’яному вигляді та 183 – завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Правоохоронці продовжують забезпечувати правопорядок на виборчих дільницях під час підрахунку голосів та нестимуть службу до моменту передачі бюлетенів та усієї виборчої документації до виборчих округів.

Схожі статті