468×60
468×60

Правоохоронці з’ясовують, що трапилося в ТВПУ

policiyaВідеоматеріалом, розміщеним в інтернет-мережі, зацікавилися правоохоронці Тернопільщини. На ньому двоє хлопців стоять на колінах перед натовпом інших дітей, а чоловік в центрі за щось їх вичитує.

Поліцейські з’ясували, що усе відбувається на території одного з навчальних закладів Тернополя, а відео зняв учень.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група та представники кримінальної поліції у справах дітей.

За попередньою інформацією, подія трапилася наприкінці жовтня – на початку листопада. Директор вищого професійного училища побачив, як двоє учнів курять. Він вирішив їх привселюдно присоромити, поставивши перед їхніми однолітками на коліна.

Наразі правоохоронці опитують свідків інциденту та покараних дітей. Подія внесена до журналу єдиного обліку. Проводиться перевірка.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. віктор

    Спочатку вважав що це наклеп ,неможливо повірити що це правда.Вважаю що цю тварину в адідасах необхідно беспощадно покарати за злочини катування, приниженню людської гідності і прав людини.Якщо воно звичайно адекватне.Після психіатричнлї експертизи ,якщо воно здорове,судити і разом з чиновниками з облуправління профтехосвіти які цього “докторапрофесора” тримали на цій посаді.Знаємо як ці ксиви одержували і одержують.Яка ганьба… ,для всієї держави і особливо для західної України.На сайті ПАРЕ вже викладений анонс про катування студентів в Тернополі…

Comments are closed.