468×60
468×60

Невідомі в балаклавах побили та обікрали родину підприємця

grabigВпродовж години невідомі вимагали у подружжя з Чортківщини гроші та дорогоцінності. Нападники викрали з оселі директора одного з підприємств 40 тисяч гривень, 500 доларів та ювелірні вироби.

За словами заступника начальника Чортківського РВ – начальника слідчого відділу Віктора Василика, подія трапилася в ніч з 5-го на 6-е листопада в селі Нагірянка.

На території господарства знаходиться два житлових будинки. В одному мешкають потерпілі, а в іншому – їхня донька із чоловіком та сином.

Невідомі проникли в помешкання підприємця, відваживши вікно. Близько першої ночі прокинулася дружина і в світлі телевізора, який працював, помітила чотири постаті. Двоє невідомих схопили директора підприємства, а двоє інших її.

Потерпіла розповіла, що зазвичай вони сплять на третьому поверсі, але цієї ночі залишилися ночувати внизу, оскільки чоловік вночі мав їхати у відрядження.

Невідомі нанесли подружжю тілесні ушкодження й випитували, де гроші та дорогоцінності.

Підприємець віддав усі заощадження, що були в будинку. Нападники, обшукавши помешкання, знайшли ще й золоті прикраси.

Втекли невідомі через вхідні двері. Покидаючи приміщення вони попередили, щоб подружжя не зверталося до міліції.

Про напад потерпіла одразу розповіла доньці, яка і викликала швидку.

Жінка пригадує, що нападники розмовляли російською мовою, були одягнені в чорний одяг, обличчя прикрили балаклавами. Шуму автівки подружжя не чуло ні до нападу, ні після нього.

Стан чоловіка стабільний. Він з численними гематомами, різаною раною вуха та струсом головного мозку перебуває у лікарні.

Правоохоронці розшукують нападників. Будь-яку інформацію, що допоможе у розкритті злочину, можна повідомити за номером телефону у Чорткові: (03552) 2-12-45 або на лінію “102″.

Схожі статті