468×60
468×60

На Тернопіллі розпочалася загальнодержавна профілактична операція «Нічне місто»

prostВпродовж двох тижнів, з 30 липня по 14 серпня, в краї триватиме профілактична міліцейська операція «Нічне місто».

В цей період правоохоронці максимально активізують роботу з виявлення і документування протиправної діяльності злочинних груп і окремих осіб, причетних до утворення чи утримання місць розпусти, звідництва, сутенерства.

Під приціл співробітників внуирішніх справ також потрапляють особи, причетні до виготовлення і розповсюдження порнографічних предметів, вуличної проституції.

Разом з тим правоохоронці кажуть, що кардинально змінити ситуацію із проституцією лише силами співробітників органів внутрішніх справ складно. Повинна змінитися перш за все суспільна мораль.

- Кількість охочих заробити, продаючи власне тіло не зменшується. Коли хтось із представниць найдревнішої професії відходять від справ чи через втручання правоохоронних органів, чи з особистих міркувань, на її місце приходить нова, – каже тво начальника ВБЗПТЛ Тарас Гуменний. – З’являються і нові види проституції, наприклад, із використанням мережі Інтернет. Особливого загострення подібні явища набувають у кризові для держави часи, що і спостерігаємо зараз.

З метою встановлення порушників у сфері моралі міліціонери перевіряють та аналізують рекламні оголошення у ЗМІ та Всесвітній павутині щодо пропозицій з організації надання сексуальних послуг, участі в зйомках порнографічного характеру, високооплачуваної роботи в режимі „он-лайн”.

Із завершенням операції “Нічне місто” діяльність правоохоронців в даному напрямку не припиниться, співробітники міліції і в подальшому боротимуься зі злочинами проти моральності.

Схожі статті