468×60
468×60

На двадцять тисяч доларів «почистив» господарський сховок найманий працівник на Тернопільщині

kradigkaЖитель одного з сіл Збаразького району Тернопільської області, аби вберегти свої заощадження від злочинних посягань, замурував їх у фундамент будинку. Але навіть такі заходи безпеки не вберегли його фінанси. Міліціонери з’ясували, що «скарб» під час виконання будівельних робіт знайшов і привласнив найманий працівник.

Про крадіжку 20 тисяч доларів збаразьких міліціонерів повідомив 55-річний житель району. Чоловік розповів, що на його господарстві зараз тривають будівельні роботи, у ході яких, вочевидь, працівник виявив схованку із кругленькою сумою. Злодій гроші привласнив, а дірку в фундаменті, аби не кидалася у вічі, заново замурував.

У ході слідства міліціонери підтвердили, що до крадіжки дійсно причетний односельчанин потерпілого, який допомагав йому із будівництвом. Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

За словами крадія, гроші він знайшов випадково. Від фундаменту господарського будинку відвалився шматок. У ніші, яка утворилася, він і знайшов дві тисячі американських доларів.

З чужих коштів крадій встиг витратити лише півтори тисячі доларів, решту повернув власнику.

Неочікуване везіння обернулося для найманого працівника кримінальною відповідальність. Міліціонери інкримінують йому частину 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Схожі статті