468×60
468×60

Тесть із зятем посварилися до поножовщини

nigЗ проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини до реанімаційного відділення одного з медичних закладів обласного центру доставили 42-річного тернополянина. Міліціонери, що виїхали на повідомлення лікарів з’ясували – тілесні ушкодження потерпілому наніс тесть.

Як розповів заступник начальника Тернопільського міського відділу внутрішніх справ Анатолій Стельмащук, потерпілого доставили до лікувального закладу у важкому стані. Медики пояснили, що чоловік не лише зазнав травм внутрішніх органів, втратив багато крові, а й перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Нетверезим застали міліціонери й підозрюваного.

З’ясувалося, чоловіки напередодні випивали. Що стало причиною конфлікту – невідомо, проте під час сварки тесть вхопив зі стола кухонний ніж та вдарив ним  зятя в живіт.

Серйозність травми ні зловмисник, ні жертва не оцінили, тому ніхто з них не став викликати медичну допомогу. Додому повернулася жінка потерпілого. Вона й забила тривогу.

На даний час за життя 42-річного чоловіка борються медики., а 60-річним підозрюваним зацікавилися правоохоронці. Анатолій Стельмащук каже, що тілесні ушкодження, отримані потерпілим, уже кваліфіковано як тяжкі, тому кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України.

Схожі статті