468×60
468×60

За вихідні жителі області збагатили шахраїв на 23 тисячі гривень

bankЛише за два дні четверо жителів області «впіймалися» на гачок шахраїв й добровільно повідомили їм реквізити своїх банківських карток. Кожен із них через власну необачність позбувся чималої суми грошей. Міліціонери вживають заходів для встановлення осіб зловмисників.

Попри активну профілактичну роботу, яку розгорнули на теренах області правоохоронці, досі є такі, які добровільно віддають свої гроші лиходіям.

Минулими вихідними троє тернополян та жителька Лановецького району повірили, що до них телефонує працівник одного з найбільших українських банків й повідомили йому реквізити своїх пластикових карток.

Вже за короткий час з рахунків жертв зникли кошти. Найбільше втратила 26-річна тернополянка – 11 тисяч гривень, в ще одного жителя обласного центру лиходії «почистили» одразу два рахунки. Загалом довірливі краяни збагатили шахраїв на 23 тисячі гривень.

Аби не поповнити ряди ошуканих запам’ятайте: нікому за жодних обставин не повідомляйте номер та пін-код своєї банківського картки! Працівники фінустанов вкрай рідко по телефону контактують з клієнтам, отож, почувши у слухавку, що до вас телефонують з банку, не зволікаючи обривайте зв’язок. Якщо ж маєте сумніви, краще особисто зверніться у відділення, в якому обслуговуєтеся й уточніть інформацію.

Схожі статті