468×60
468×60

Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи без відмітки міграційної служби – недійсна

dmsАби отримати допомогу від держави, вимушені переселенці повинні надати у соцзабез інформацію про своє фактичне місце проживання. У березні Уряд ухвалив постанову, якою визнано за доцільне здійснювати перевірку та уточнення цих даних.

Організацію роботи по уточненню інформації покладено на Державну міграційну службу України. Однак через значну завантаженість працівників ДМС та з метою уникнення черг при наданні адміністративних послуг, Уряд прийняв рішення щодо залучення до здійснення перевірок міліціонерів, представників інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

В міграційній службі області наголошують, що довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи без відмітки підрозділу ДМС про реєстрацію місця проживання/перебування – недійсна.

Відтак не пізніше, ніж через 10 днів з моменту видачі довідки органом соціального захисту, переселенці повинні звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем фактичного проживання та повідомити свою адресу. Після перевірки даних, до довідки впродовж трьох днів проставлять відповідний штамп про реєстрацію місця проживання.

У разі зміни адреси фактичного місця проживання, переселенці не більше, як за 10 днів також мають повідомити міграційну службу про такі зміни.

Схожі статті