468×60
468×60

Про безпеку школярів під час канікул дбатимуть міліціонери

dityЗ 20 березня на Тернопільщині, як і по всій Україні, розпочалися профілактичні заходи під назвою «Канікули». Основна мета – профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність. Операція триватиме до 5 квітня.

Правоохоронці спільно з службами у справах дітей міськрайдержадміністрацій, органів освіти, науки та громадськості виявлятимуть дітей, що залишилися без нагляду дорослих.

Перевірятимуть дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Особи, які продають дітям алкоголь або тютюнові вироби, притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

Під час весняних канікул правоохоронці перевірятимуть заклади, які надають послуги у сфері розваг та заклади громадського харчування щодо дотримання обмежень перебування в них дітей в нічний час. Значну увагу приділятимуть і профілактичній роботі серед неповнолітніх, а також займатимуться організацією цікавого та корисного дозвілля для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей-переселенців.

Звертаються правоохоронці і до батьків, аби вони ще раз нагадали дітям основні правила безпечної поведінки під час канікул. Це допоможе уникнути неприємностей та убезпечить дітей від необдуманих вчинків.

 

Схожі статті