468×60
468×60

Чортківські міліціонери викрили любителя легкої наживи

zlo4yn28-річного безробітного жителя одного із сіл району у вчиненні серії дрібних крадіжок підозрюють співробітники Чортківського райвідділу міліції.

Підозрюваний вже не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців – на його рахунку кілька судимостей за майнові злочини. Звільнившись півроку тому з місць позбавлення волі, 28-річний чоловік оселився в одному із сіл району в будинку знайомих.

На новому місці швидко освоївся. Через деякий час почав приглядатися, де можна непогано поживитися.

Об’єктами своїх злодіянь обирав нежилі господарства. Вночі вирушав на справу. Брав усе, що мало якусь цінність. З одного господарства виніс силовий кабель. З території іншої садиби викрав велосипед. Також скоїв крадіжку з території пилорами та недіючого приміщення хімчистки. Звідти виніс майже сто кілограмів металобрухту, два газових балона, металеві двері, швелери та інше майно.

Потерпали від злодія мешканці райцентру та навколишніх сіл. У кожному випадку люди оцінюють збитки, завдані злодієм, від двохсот до тисячі гривень.

Усе викрадене молодик відразу ж продавав, гроші витрачав на власні потреби.

За фактами злодійських вилазок підозрюваного відкрито кримінальне провадження за статтею 185 ККУ (крадіжка). Міліціонери перевіряють причетність зловмисника до вчинення інших протиправних діянь.

Схожі статті