468×60
468×60

Державтоінспектори Тернопільщини зустрілися з майбутніми водіями

«День відкритих дверей» для майбутніх водіїв провели державтоінспектори Тернопільщини в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Вони зустрілися із учнями Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі, які навчаються водійській справі та невдовзі сядуть за кермо автомобіля.
Саме від таких зустрічей, каже заступник начальника УДАІ УМВС України в області Олег Турлай, залежить безпека на дорогах.

- Трагедії на дорогах найчастіше трапляються через недотримання вимог Правил дорожнього руху. Тому, сідаючи за кермо, ви повинні усвідомлювати міру відповідальності за своє життя та життя інших учасників дорожнього руху. Взаємодопомога та повага – основа безпеки на дорозі, – стверджує Олег Турлай.

В середньому за добу на автошляхах України в дорожньо-транспортних пригодах гине 12 осіб. Травми отримує більше сотні. Невтішна ситуація і на Тернопільщині. За інформацією державтоінспекторів, від початку року в області трапилася 301 аварія, в яких загинуло 55 людей та 394 отримали травми.

У ході зустрічі учні ознайомилися з екіпіровкою та озброєнням, яке використовують працівники ДАІ у повсякденній роботі. Дозволили правоохоронці дітям відчути себе водіями патрульного автомобіля.

Завершиться Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні 16 листопада – Днем пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Схожі статті