468×60
468×60

Підписано Меморандум про співпрацю між Управлінням Державної міграційної служби у Тернопільській області та Тернопільським обласним центром зайнятості

DSC03374Плідна співпраця між двома службами триває не перший рік і зараз вона знайшла відображення у підписанні спільного документа. У рамках Меморандуму сторони планують поєднувати зусилля для забезпечення ефективної реалізації державної політики щодо якісного надання сервісних послуг громадянам України та іноземцям.
Документом передбачено проведення спільних заходів щодо сприяння зайнятості населення, організацію зустрічей за участю представників органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців, громадськості, обмін інформацією щодо видачі/продовження/скасування дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
Меморандум підписами скріпили начальник міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда та директор обласного центру зайнятості Микола Городецький.
Ярослав Давибіда висловив побажання, що новий рівень співпраці сприятиме підвищенню якості та результативності діяльності і міграційної служби, і центру зайнятості.
Меморандум набув чинності з дня його підписання.

Схожі статті