![314376463_431676315820679_8019744544334219767_n](http://dosie102.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/314376463_431676315820679_8019744544334219767_n-250x166.jpg)
За особистий внесок у забезпечення зміцнення законності та правопорядку, відданість присязі та Українському народові, нагрудні знаки «За безпеку народу», «За відзнаку у службі», «За відвагу» одержали спецпризначенці роти поліції особливого призначення і роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль».
Олександр Богомол зазначив, що у цей нелегкий час на їх плечах лежить велика відповідальність – вірно служити народу та своїй країні. Керівник поліції подякував всім за відмінну службу, відданість справі, мужність та самовіддачу.