468×60
468×60

Поліція Тернопільщини закликає жителів бути пильними, якщо помітили невідомих осіб у вашому будинку чи поблизу, якщо на дверях помешкань хтось робить якісь помітки

WhatsApp Image 2022-02-26 at 11.58.44У соціальних мережах, в додатках по обміну інформацією ширяться звістки про те, що хтось наклеює на двері житлових приміщень якісь наліпки, щоб перевірити, чи господарі на місці. Поліцейські закликають жителів області зберігати спокій, але бути пильними та уважними. Пам’ятайте, поліція готова реагувати на будь-які виклики.

Багато жителів області у цілях безпеки виїхали зі своїх помешкань. Проте інформація від сусідів, знайомих не дає спокою, мовляв, за їхніми квартирами «полюють» злочинці.

За офіційною інформацією Тернопільської поліції, фактів крадіжок за останні дні не побільшало, а навпаки. Поліцейські цілодобово несуть службу на вулицях міста, на блок-постах, забезпечуючи охорону громадського порядку та безпеку критично важливих для життєдіяльності області інфраструктур. На допомогу правоохоронцям прийшли добровольці з числа пенсіонерів МВС, учасників АТО, ООС, активісти, звичайні громадяни. Сьогодні долучаться члени територіальної оборони.

Правоохоронці працюють у посиленому режимі, просять жителів області не панікувати, а, як ніколи, бути пильними. Якщо й справді ви побачили якісь наклейки на дверях сусідів, зніміть їх, якщо побачили невідомих осіб у будинку, чи поблизу, і помітили, що вони намагаються проникнути в чиєсь помешкання, наберіть 102.

Схожі статті