468×60
468×60

За минулий тиждень поліцейські зафіксували 442 порушення карантинних обмежень в області

630_360_1596810869-602На Тернопільщині працюють рейдові групи, які щоденно перевіряють суб’єкти господарювання, перевізників, ринки, громадські місця. За минулий  тиждень, з 12 по 18 квітня, поліцейські склали  96 адмінпротоколів за порушення правил карантину та винесли 346 постанов за недотримання маскового режиму.

Найбільше випадків невиконання обмежувальних заходів рейдові групи виявили в закладах торгівлі. Там були відсутні маркування для перебування в черзі клієнтів, а також продавці обслуговували відвідувачів, котрі перебували без масок. Нехтували правилами карантину і водії громадського транспорту, які у салоні перевозили понад норму пасажирів.

Порушення рейдові групи зафіксували і в закладах громадського харчування. Найбільш поширене – робота об’єктів господарювання у заборонений час.

За виявленими фактами правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).
За минулий тиждень поліцейські  винесли 346 адмінпостанов щодо осіб, котрі перебували у громадських місцях та транспорті без респіраторів або захисних масок. На порушників накладено  штраф від 170 до 255 гривень.

Правоохоронці й надалі разом з контролюючими органами пильнуватимуть за дотриманням протиепідемічні заходів, а жителів області закликають не порушувати їх.

Схожі статті