468×60
468×60

Правоохоронці провели командно-штабне тренування з відпрацювання алгоритму дій щодо припинення масових заворушень

Звільнення заручників, припинення масових безладів та групової непокори засуджених – це та інші елементи опрацьовували під час командно-штабних тренувань силовики Тернопільщини.

Командно-штабне тренування проходило на базі Копичинецької виправної колонії. Участь у ньому взяли представники підрозділів Нацполіції, спецпідрозділу СБУ «Альфа», зведений загін груп швидкого реагування установ виконання покарань області, представники Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, військовослужбовці Нацгвардії, рятувальники

Як розповів начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Олександр Розпутній, в ході проведення тренувань підрозділи відпрацьовували спільні дії щодо припинення масових заворушень та звільнення заручників в установі кримінально-виконавчої системи області. Увесь процес відбувався в умовах максимально наближених до реальних.

Правоохоронці у межах своїх повноважень забезпечували належний рівень захисту та охорони об’єктів можливих терористичних посягань. Особливу увагу звернули на методику ведення переговорного процесу із умовними злочинцями.

Під час тренування працював штаб, задачею якого була координація алгоритму дій підрозділів. Мета таких заходів – посилити та налагодити взаємодію суб’єктів боротьби з тероризмом регіону, опрацювати проблемні питання.

Навчання проводились без участі засуджених та ув’язнених. В ході відпрацювання підрозділи продемонстрували готовність протидіяти терористично-диверсійним проявам, ефективно виконувати свої функції в екстремальних умовах.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *