468×60
468×60

Шахраї представляються працівниками банку і знімають гроші з рахунків

bank118 тисяч гривень зникло з банківської картки жителя Тернополя після того, як йому зателефонував нібито працівник фінансової установи.

Правоохоронці вкотре застерігають краян: не розголошуйте нікому та за жодних обставин персональні дані «електронного гаманця».

Аферисти, телефонуючи на мобільний, представляються працівниками банку і лякають людей, що їх картка  заблокована або з неї намагаються зняти кошти невідомі, або ж повідомляють, що вам надійшов платіж  і для того, щоб зарахувати гроші, потрібні всі дані картки.

Зловмисники ведуть свою розмову впевнено, швидко, не даючи співрозмовнику часу на роздуми.  Мета у них одна – змусити людину назвати конфіденційну інформацію карткового рахунку і  зняти звідти кошти.

Запам’ятайте: хто б з вами не зв’язувався та що б вам не розповідали, щойно чуєте, що вас просять назвати термін дії картки, тризначний CVV2/CVC2-код безпеки з її зворотного боку або пароль із смс-повідомлення від банку, закінчуйте розмову негайно! Це шахраї! Залишилися сумніви? Перетелефонуйте за телефоном, вказаним на платіжній картці та на офіційному сайті банку, і уточніть інформацію.
Ваша пильність допоможе вам зберегти ваші заощадження.

Схожі статті