468×60
468×60

Правоохоронці встановлюють особу, яка поранила екс-депутата

Статтю 296 частина 4 ККУ – хуліганство, вчинене із застосуванням холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень порушили правоохоронці щодо нападу на екс-депутата Тернопільської міської ради.

22 лютого близько 16:13 невідомий у центрі міста напав на чоловіка, поранивши його в ногу. Камери відеоспостереження, які встановлені в обласному центрі, зафіксували невідомих і сам момент хуліганства. За попередньою інформацією, компанія з трьох чоловіків стояла на театральному майдані. В якийсь момент один з них побіг в бік, напав на перехожого і почав тікати. За ним кинулися і двоє інших невідомих.

Правоохоронці встановлюють особи чоловіків, а також опрацьовують можливі версії нападу серед яких як громадська, так і політична діяльність потерпілого.

Працівники поліції звертаються до усіх, хто став очевидцем події та може описати зовнішність нападника, а також має фото чи відеозображення підозрюваних на камерах телефонів, відеореєстраторів чи інших засобів, повідомляти на лінію “102″ або за номерами – 27 11 70, (067) 352 14 55.

Схожі статті