468×60
468×60

Аби уникнути відповідальності, мешканці Тернопільщини здають небезпечні предмети

zbroyaНабої, зброю, вибухівку та інші небезпечні предмети вилучають оперативники Тернопільщини в ході оперативно-профілактичної операції “Зброя та вибухівка”. За добу, сьомого вересня, до єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 263 ККУ – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, внесено сім фактів.

25 предметів, схожих на набої до малокаліберної гвинтівки, та дев’ять набоїв калібру 7,62 мм добровільно здав у Бережанський відділ поліції мешканець села Нараїв. Чоловік каже, що усе це знайшов ще на початку вересня в одному з закинутих будинків населеного пункту.

На Бучаччині у ході проведення профілактичних заходів працівники кримінальної поліції отримали інформацію про те, що житель села Киданів у власному помешканні зберігає вибуховий пристрій та боєприпаси, а уродженець Кременця зберігає нарізну вогнепальну зброю.

Житель села Мирне Підгаєцького району, аби уникнути кримінальної відповідальності, добровільно здав до поліції гранату та патрони. Небезпечні предмети, а саме гранату “РГД-5″ із запалом та 43 боєприпаса, чоловік зберігав впродовж кількох місяців на території підсобного господарства. Він стверджує, що усе це найшов у лісі.

Усі предмети вилучили оперативники та передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Нагадаємо, що профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, триватиме до 6 жовтня.

Схожі статті