468×60
468×60

Міліціонери охорони затримали любителя дармових тютюнових виробів

1Чималих матеріальних збитків міг завдати 22-річний тернополянин місцевому підприємцю, якби не оперативне реагування працівників Управління Державної служби охорони.

Бажання легкого заробітку штовхнуло юнака на скоєння крадіжки. Його ціллю став кіоск тютюнових виробів. Озброївшись викруткою, молодику вдалось проникнути всередину шляхом злому запірних пристроїв.

Молодик не знав, що об’єкт знаходиться під наглядом Державної служби охорони та оснащений сигналізацією. Він почав виносити цигарки. Проте завершити розпочате хлопцеві не вдалось. На місце події приїхала група затримання Управління ДСО. Спроба втекти від правоохоронців теж була марною, тому вже за декілька хвилин він був у кайданках.

Під час допиту хлопець поскаржився на своє важке життя. Говорив, що завжди мріяв жити в достатку, але у нього неблагополучна сім’я, батьки – інваліди. Щоб задовольнити свої бажання, пішов на злочин, але не замислювався над тим, що за все доведеться відповісти перед законом.

Сьогодні стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

УДСО при УМВСУ в Тернопільській області

Схожі статті