468×60
468×60

Групу торговців амфетаміном викрили у Тернополі співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків

narkotaУ складі злочинного угрупування двоє чоловіків 29-ти та 32 років і 23-річна жінка. Усі троє також вживали психотропні речовини, а один із них вже притягувався до відповідальності за аналогічні злочини.

- Протиправну діяльність трійці документували впродовж року, – повідомив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків в області Володимир Строїч. – Загалом було проведено сім оперативних закупок, а під час останньої наркоторговців затримали відповідно до статті 208 КПК України.

За інформацією правоохоронців, наркотичний засіб, відомий в народі як «солі», зловмисники продавали здебільшого молоді Тернополя. «Бізнес» на наркотиках приносив їм неабиякий зиск, адже лише за грам порошку брали тисячу гривень.

Під час санкціонованих обшуків в усіх фігурантів кримінального провадження вилучили амфетамін, кошти, здобутті злочинним шляхом та приладдя для вживання канабісу.

Затриманим накоторговцям міліціонери інкримінують частину 2 статті 307 Кримінального Кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинене за попередньою змовою групою осіб. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 12 років.

Схожі статті