468×60
468×60

Тернопільські міліціонери припинили діяльність наркопритону

narkota1Злочинну діяльність 28-річного мешканця села Скоморохи Бучацького району викрили оперативники обласного управління внутрішніх справ спільно з співробітниками місцевого райвідділу міліції.

Чоловік у приватному будинку організував притон для незаконного вживання наркотичного засобу – марихуани.

Як розповів начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласної міліції Володимир Строїч, мешканець району не тільки займався збутом наркотичних речовин, а й перетворив власне помешкання на наркопритон. Усі бажаючі в його будинку могли придбати та покурити марихуану. Працівники міліції викрили підприємливого ділка під час чергового збуту наркотиків.

В ході проведення санкціонованого обшуку в помешканні підозрюваного оперативники виявили згорток з марихуаною та саморобний пристрій для вживання наркотичних речовин.

Відносно підозрюваного розпочато кримінальне провадження відразу за кількома статтями Кримінального кодексу України: організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (стаття 317 ККУ) та незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (307 ККУ).

Правоохоронці встановлюють звідки наркотики потрапляли до рук чоловіка. Стосовно підозрюваного суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Схожі статті