468×60
468×60

Аби ваш велосипед не став здобиччю крадіїв, не залишайте його без нагляду

velosypedyЗ настанням теплої пори велосипед набуває все більшої популярності, як транспортний засіб серед наших краян. Та попит на двоколісники зростає не лише у любителів цього виду транспорту, а й у шукачів легкого заробітку.

Останнім часом до правоохоронців все більше надходять повідомлення про крадіжки велосипедів. Потерпають від злодіїв власники, які залишили свої двоколісні транспортні засоби без належного нагляду у під’їздах будинків, поблизу магазинів, супермаркетів тощо.
Крадуть велосипеди незалежного від їх моделі та вартості. Для злодіїв двоколісники – це товар, який можна легко вкрасти і швидко продати.

Ровери користуються попитом не лише у місті, а й у сільській місцевості. Від велозлодія потерпіла 35-річна жителька Збаразького району. Жінка, як завжди, залишила свій транспорт на ніч на подвір’ї, а зранку його уже не було. Правоохоронці оперативно відреагували на повідомлення і вже за декілька годин не тільки розшукали підозрюваного у крадіжці, а й повернули двоколісник власниці.

Причетним до протиправного виявився 25-річний односельчанин потерпілої. Підозрюваний лише декілька днів тому звільнився із в’язниці, де відсидів більш як три роки за схожі злочини. Опинившись на волі, його знову потягнуло до старого ремесла. За вчинення крадіжки молодикові доведеться понести покарання. Правоохоронці інкримінують йому статтю 185 ККУ – крадіжка.

Міліціонери знову і знову закликають велосипедистів бути уважними та не залишати свій транспорт без нагляду. Якщо виникла така необхідність, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним або використовуйте надійні велосипедні замки. Зберігайте двоколісники у закритих приміщеннях з міцними замками. В жодному разі не залишайте велосипеди на ніч у під’їздах, забирайте їх у помешкання.

Правоохоронці також звертаються до людей, які купують крадені велосипеди з метою їх перепродажу. Зважте, що за подібне передбачена кримінальна відповідальність.

Схожі статті