468×60
468×60

На Тернопіллі біометричний паспорт можна оформити вже у 7 територіальних підрозділах міграційної служби

pasportНа Тернопільщині оформляти паспорт громадянина України для виїзду за кордон нового взірця почали 12 січня в обласному Управлінні міграційної служби.

Впродовж січня міграційники прийняли майже 5 тисяч заяв від громадян на отримання цієї адміністративної послуги.

Зважаючи на неабиякий ажіотаж серед населення, у міграційні службі області доклали чимало зусиль, аби у найкоротші терміни розпочати прийом документів й у інших територіальних підрозділах.

«За погодженням та за сприяння ДМС України в кінці січня почали встановлювати комплекси для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм інформації. Після консультацій з фахівцями ДП «Українські спеціальні системи» основний масив роботи із встановлення та налаштування нового обладнання виконав головний спеціаліст управління з інформаційних технологій», – повідомив начальник УДМС України в Тернопільській області

Жителі області для оформлення закордонного паспорта нового взірця можуть звертатися у 7 територіальних підрозділів міграційної служби за адресами:

У Тернополі:

Бул.Шевченка, 10;

Бул.Петлюри, 6;

Вул. Руська, 17;

У Борщові вул.Франка, 10

У Бучачі вул. Міцкевича, 6

У Кременці вул. Драгоманова, 9

У Чорткові Горбачевського, 5.

Планується, що в подальшому комплекси для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм інформації будуть встановленні у всіх районних центрах області. У першу чергу ця робота здійснюватиметься у найбільш населених територіально-адміністративних одиницях.

Схожі статті