![12791743547069529371](http://dosie102.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/12791743547069529371-250x130.jpeg)
Цьогоріч акція розпочинається забігом «Acting for survivors». Головною метою проведення якого є привернення уваги до злочинів насильства з боку військових російської федерації. Це солідарний прояв небайдужості до осіб, які пережили чи переживають травматичний досвід, пов’язаний з військовими діями в Україні.
В місті Тернопіль, забіг відбудеться 26 листопада. Переходьте за посиланням та реєструйтеся:
Поліцейські теж братимуть участь у спортивному заході та запрошують усіх долучатися.