468×60
468×60

Тренінг з тактики комунікації провели для поліцейських Кременеччини

Формування навичок стресостійкості, методи спілкування з людьми, які своєю поведінкою можуть провокувати конфлікти та підбурювати оточення, тактика дій в екстремальних ситуаціях під час несення служби – усе це опрацьовували співробітники груп реагування патрульної поліції Кременеччини.

Тренінг організували працівники управління превентивної діяльності, а ситуативні практичні завдання сформували психологи кадрового забезпечення, інструктори відділу професійного навчання та юристи ГУНП.

Під час навчань інструктори створювали ситуації, максимально наближені до реальних. Це робилося для того, аби поліціянти тренували свою емоційну стійкість, виваженість, техніки реагування на ймовірні конфлікти та недопущення травмувань.

У програмі були й теоретичні заняття, а саме – робота в мікрогрупах, де учасники здобували навички та стратегії поведінки у змодельованих ситуаціях, які будь-коли можуть виникати у реальному житті.

Емоційної стійкості, тактики комунікації, способів виходу з конфліктних ситуацій навчали поліціянтів ментори-психологи, а інструктори-тренери з управління головної інспекції допомагали формувати практичні навички та професійні дії поліціянтів.

Здобуті знання, переконані тренери, допоможуть співробітникам ГРПП ефективніше виконувати свої функціональні обов‘язки.

Заходи з психологічної підтримки, а також формування в них психологічних компетенцій у виконанні службових обов‘язків проводяться в рамках Національної програми ментального здоров‘я #тияк для поліціянтів Тернопільщини не вперше. Організатори стверджують, що такі заходи відбуватимуться періодично у кожному підрозділі Нацполіції краю.

Схожі статті