468×60
468×60

Відзнаки за сумлінні службу отримали співробітники сектору дотримання прав людини

Два роки тому, 2 липня 2021 року, на базі Тернопільського райуправління поліції було впроваджено пілотний проєкт «Custody Records». З цієї нагоди відомчі заохочувальні відзнаки отримали троє співробітниць сектору дотримання прав людини, які працюють з автоматизованою системою.

Тернопільщина стала однією із перших областей, де було розпочато пілотування «Custody Records». За два роки роботи безпековий проєкт зарекомендував себе позитивно. Завдяки автоматизованій відеофіксації знизилась кількість скарг від затриманих на неправомірні дії працівників поліції. Обмінюватися досвідом, отримувати нові знання та практичні поради щодо роботи з інформаційною підсистемою до Тернопільського райвідділу неодноразово приїжджали колеги з інших областей.

За сумлінну службу лист-подяку від керівництва Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції отримала начальник сектору дотримання прав людини Оксана Придруга. Також за відповідальне ставлення до роботи листами-подяками від обласного управління поліції заохочено старшого інспектора Ольгу Лісову та інспектора Діану Лехкун. Нагороди їм вручив тимчасовий виконувач обов’язків начальника ГУНП Сергій Зюбаненко.

«Custody Records є новим рівнем забезпечення прав затриманих осіб та захисту самих поліцейських, що є дуже важливим у нашій роботі. Я вдячний вам за професіоналізм і відповідальність. Бажаю нових здобутків та успіхів», – зазначив полковник поліції.

Схожі статті