468×60
468×60

За березень на Тернопільщині поліцейські склали 239 адмінпротоколів за керування транспортними засобами у нетверезому стані

PYANI VODIIМинулого місяця співробітники поліції оформили 11 846 адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху. Серед найпоширеніших порушень: перевищення безпечної швидкості, порушення правил обгону, керування транспортними засобами без документів та напідпитку, недотримання правил дорожнього руху пішоходами.
У березні на дорогах Тернопільщини трапилося 192 дорожньо-транспортних пригоди. З них 36 – з потерпілими, в яких 7 людей загинули та 41 – отримали травми.
Серед причин ДТП: перевищення швидкісного режиму, порушення правил маневрування та дотримання безпечної дистанції та інтервалу.
Зареєстровано 17 аварій за участю нетверезих водіїв. У результаті цих автопригод 2 людей зазнали травм. Також поліцейські виявили на дорогах області 239 осіб, які сіли за кермо у стані сп’яніння.
На порушників склали адмінпротоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За керування автомобілем в стані сп’яніння передбачено 17 000 гривень штрафу з позбавленням права керування на 1 рік.
Поліцейські звертаються до усіх учасників дорожнього руху бути відповідальними на дорогах та дотримуватися встановлених правил.

Схожі статті