468×60
468×60

Рота поліції особливого призначення відзначає п’яту річницю з дня створення

Мужні, відважні, їхнє основне призначення – захищати – 4 грудня бійці роти поліції особливого призначення відзначають своє професійне свято. За їхніми плечима десятки ротацій в зону бойових дій, нині спецпризначенні сумлінно несуть службу та дають гідну відсіч російському агресору в найгарячіших точках нашої держави.

Роту поліції особливого призначення було засновано 4 грудня 2017 року. Серед основних завдань підрозділу: охорона громадського порядку, виявлення та припинення різних правопорушень, участь в розкритті резонансних злочинів.

З професійним святом бійців привітав начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол. Він подякував поліцейським за щоденну службу та високий професіоналізм.

«Виконуючи свої обов’язки, ви часто ризикуйте життям заради порятунку інших. Ваша робота є важливою та відповідальною. Бажаю вам завжди повертатися з бойових завдань живими та неушкодженими».

За самовідданість, наполегливість спецпризначенців роти поліції особливого призначення нагороджено листами-подяками, грамотами та іншими відзнаками.

Схожі статті