468×60
468×60

Чортківські поліцейські розпочали два кримінальні провадження за фактами шахрайських дій, пов’язаних з отримання адресної допомоги від держави

o_1g8r1tmkchpo16gr8fo1nrgrjm29Два випадки неправомірного отримання допомоги від держави задокументували співробітники Чортківського райвідділу поліції.
Один із фігурантів, 58-річний житель району, незаконно отримав допомогу як внутрішньо переміщена особа.

Чоловік вже більше шести років проживає в одному із сіл Чортківщини, а офіційно зареєстрований в одній із областей, де тривають бойові дії. Чоловік вирішив скористатися ситуацією і оформити допомогу від держави. Подав до відповідних органів неправдиві відомості і йому надійшли виплати у сумі 4 000 гривень.

Шляхом обману отримав адресну допомогу від держави ще один мешканець Чорткова. Чоловік надав неправдиві дані про тимчасове проживання у його помешканні внутрішньо переміщених осіб і йому надійшла компенсація за їхнє розміщення.

Факти шахрайств викрили правоохоронці. Тепер обом чоловікам доведеться повернути бюджетні кошти та понести кримінальну відповідальність. Їхні дії поліцейські кваліфікують за частиною 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Схожі статті