468×60
468×60

Поліцейські застерігають від шахраїв, які виманюють гроші за працевлаштування за кордоном

680_61dbd84ff3215Із заявою про вчинення шахрайських дій до співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся 52-річний житель обласного центру. У нього виманили гроші за допомогу у працевлаштуванні.

Зі слів заявника, він познайомився з чоловіком, який пообіцяв йому оформити документи для виїзду за кордон. За свої послуги незнайомець попросив передоплату. Тернополянин погодився на умови та передав йому 9 500 гривень. Проте домовленостей посередник не виконав і гроші не повернув.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють усі обставини шахрайства та особу, причетну до протиправного.

Поліцейські застерігають жителів області від таких афер. Основна порада у всіх випадках: ніколи не перераховуйте та не оплачуйте кошти наперед незнайомим людям. Завжди перевіряйте інформацію. Шукайте відомості про підприємство, куди вас обіцяють працевлаштувати, дізнайтеся чи є там вакансії. Попросіть у посередника контакти тих осіб, яким він вже допоміг виїхати на роботу за кордон.

Поцікавитися, яку візу посередник готовий оформити. Якщо вам пропонують туристичну, культурну чи будь-які інші – відмовляйтеся. Погоджуйтеся лише на робочу.

Схожі статті