468×60
468×60

В Тернополі відкрили Почесне консульство Республіки Сенегал

Дипломатичні відносини між державами розпочались ще у 2012 році з відкриття Посольства України в Республіці Сенегал.

- Україна є важливим партнером Сенегалу, ми зацікавлені розвивати нашу співпрацю в різних секторах, одним з яких є освіта. Я дуже сподіваюсь, що Україна загалом, а зокрема, Тернопільщина, будуть відігравати важливу місію в цій справі. Є кілька сфер, у яких ми можемо співпрацювати: агросфера, туризм, освіта, а також комп’ютерні технології. Основою для нашої подальшої співпраці на наступні роки стане IT-сфера. Одразу після повернення до Польщі, я постараюсь прискорити процес співпраці,— зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Сенегал у Республіці Польща та за сумісництвом в Україні Папа Діоп.

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Устенко взяв участь у відкритті Посольства та звернувся до присутніх із вітальним словом.
— Сподіваюсь, що наша співпраця поглибиться на рівні регіонів в різних сферах. Республіка Сенегал в майбутньому має перспективу стати новим ринком збуту для продукції Тернопільської області. Адже Тернопільщина — аграрна область, яка входить у ТОП-5 регіонів України за результатами збору цьогорічного врожаю. Це відкриє нові можливості для бізнесу, – наголосив Віктор Устенко.

Схожі статті